Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.12.2018, 09:00

Комунальний опорний заклад
"Бужанський НВК "ЗОШ І-ІIІ ступенів-ДНЗ""


Меню сайту
Категорії розділу
Події з життя школи [128]
Свята, конкурси,виховні заходи
Конкурси, олімпіади, свята [14]
Проведені конкурси, олімпіади.ю свята
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 79
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 26 » Олімпійський тиждень
19:38
Олімпійський тиждень

В Бужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у рамках святкування Дня фізичної культури і спорту, та з метою активізації фізкультурно-масової роботи у навчальному закладі, формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, виховання підлітків на гуманістичних ідеях олімпізму.

В День фізичної культури та спорту вчителем фізичної культури Галкіним О.А. була організована товариська гра у с.Жабянка між командою "Бужанська ЗОШ" та "Світанок"с.Жабянка.

Під час поведення Олімпійського тижня були проведені змагання з міні-футболу на кубок школи серед хлопців між 3-4 кл, 5-9 кл та дівчатами 5-11 кл.

Серед дівчат: ІІІ м – 9 кл, ІІ м – 8 кл, І м – 11 кл.

Серед хлопців 3-4 кл: ІІ м – 3 кл, І м – 4 кл.

Серед хлопців 5-9 кл: ІІІ м -7 кл, ІІ м – 9 кл, І м – 8 кл.

З учнями 2-4 класів були проведені Веселі старти на свіжому повітрі.

В рамках проведення Олімпійського тижня був організований конкурс малюнків «Мій улюблений вид спорту» серед учнів 1-4 класів. Для учнів була підготовлена змістовна виставка плакатів «Олімпійські види спорту» та книг - «Україна олімпійська». Учні та гості школи мають змогу ознайомитись з постійнодіючим стендом «Олена Онокало – гордість школи». (О.Онокало – дворазова дефлімпійська чемпіонка з пляжного волейболу.)

Серед учнів 5-11 класів був проведений Олімпійський урок «Спорт – посол миру». Були визначені кращі серед хлопців та дівчат кожного класу з таких видів: біг 30 м , метання м’ячика, удари в площину воріт:

5 клас: хлопці – ІІІ м – Кондратюк Богдан, ІІ м – Дідик Артем, І м – Миколаєвський Владислав; дівчата – ІІІ м –Бєляєва Ліза, ІІ м –Лощиць Аліна, І м –Корнієнко Марія.

6 клас: хлопці – ІІІ м – Желізний Максим, І м – Гапич Микола, І м – Калюжний Богдан; дівчата – ІІІ м – Білан Яна, ІІ м – Бондаренко Валерія, І м – Кучер Яна.

7 клас: хлопці – ІІІ м – Наздьоркін Олександр, ІІ м – Балоха Сергій, І м – Уманський Дмитро; дівчата – ІІ м – Яводчак Ангеліна, І м – Базяк Дарина.

8 клас: хлопці – ІІІ м – Головатенко Дмитро, Капацин Владислав, ІІ м – Коваль Максим, І м – Кучер Роман; дівчата – ІІІ м – Остропольська Анастасія, ІІ м – Галкіна Марія, І м – Дивнич Анастасія.

9 клас: хлопці – ІІІ м – Білан Ярослав, ІІ м – Поведик Євгеній, І м – Барановський Роман; дівчата – ІІІ м –Коптєва Аліна, ІІ м – Тернова Оксана, І м – Балоха Анастасія.

11 клас: ІІІ м – Базяк Олена, ІІ м – Дідик Євгенія, І м – Линник Альона.

За підсумками змагань та конкурсів учні школи отримали грамоти та кубки.

 

Категорія: Події з життя школи | Переглядів: 94 | Додав: Ticher | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz